TopStar

14. června 2013 12:30

Blanka Konrádová

Kevin Costner: Žena, nebo dcera? Věk nerozhoduje!

Krásné ženy k charizmatickému americkému herci Kevinu Costnerovi patří. A nic na tom nezmění ani fakt, že je mu už osmapadesát let. V obležení dam byl i při premiéře svého posledního filmu o Supermanovi, kde ztvárnil Supermanova adoptivního otce.

Tentokrát se ale okolo herce netočily jen nadšené fanynky. Na slavnostní událost s sebou vzal část své početné rodiny. Doprovod mu tentokrát dělaly dcery Annie (29) a Lily (26). Slavný herec je má se svou první velkou láskou, spolužačkou Cindy Silvano. S Cindy žil Kevin Costner šestnáct let a kromě dvou dcer se jim ještě narodil třetí potomek, dnes čtyřiadvacetiletý syn Joe.

Na premiéru přišla i současná Costnerova partnerka Christine Baumgartner (39), která má s hercem další tři děti – Caydena, Hayese a Grace. Když si Christine herec v roce 2004 bral, dcery pro budoucí macechu neměly pochopení a na delší dobu odmítly jakkoli s novou otcovou ženou komunikovat. Podle Costnera to bylo hrozné období.

„Bylo to pořád dokola, ať jsme dělali cokoli. Dcery se o mne totiž chtěly vždycky postarat samy. Trvalo opravdu dlouho, než Christine pustily do rodiny," přiznal již dříve herec. Teď už jsou spory dávno minulostí. Trochu nesourodá rodinka na premiéře vypadala téměř idylicky. Bývalá modelka téměř do společnosti nechodí, a tak byla vítaným soustem pro přítomná média.

Ani šesti dětmi dlouhý soupis hercových potomků nekončí. Během krátkého románku s Bridget Rooney zplodil ještě syna Liama (17).

-juf-

Sdílejte článek
Štítky premiéra herec Kevin Costner

Přečtěte si také