Showbyznys

10. srpna 2017 21:30

Kevin Spacey přiznal svou orientaci: Jsem gay! Prohlásil poté, co ho kolega obvinil ze sexuálního obtěžování

Jeden z nejlepších hollywoodských herců současnosti, Kevin Spacey (58) čelí obvinění ze sexuálního obtěžování. Dávný incident vytáhl na světlo jeho herecký kolega Anthony Rapp, kterého měl Spacey před 30lety obtěžovat. Na to konto herec přiznal, že je gay.

Americký oscarový herec Kevin Spacey vydal na svém Twitteru prohlášení, ve kterém mimo jiné přiznává, že je homosexuál. Své tajemství se rozhodl prozradit, aby reagoval na vyjádření svého hereckého kolegy Anthony Rappa. Ten médiím prozradil, že když ve svých 14 letech natáčel film právě s Kevinem Spaceym, slavnější kolega ho pozval na večírek, kde nakonec zůstali jen oni dva. Poté ho měl Kevin vzít do náruče a odnést do postele, kde ho namol opilý Spacey zalehnul. Rapp opilého herce ze sebe shodil a co nejrychleji odešel.  S tímto zážitkem se Anthony Rapp svěřil pro server BuzzFeed.

Slavný herec z filmu Americká krása a hlavní představitel stále populárnějšího seriálu „Dům z karet“, se k celé situaci také vyjádřil, a to na svém Twitteru. Spacey se veřejně omlouvá svému mladšímu kolegovi s tím, že si sice tento incident nepamatuje, protože se stal před více jak 30 lety, ale je mu líto, že způsobil Anthonymu jakékoliv trauma. V prohlášení také dodává, že měl ve svém životě vztahy jak se ženami, tak i muži. Nakonec dodal, že je gay.

Novinka o populárním herci doslova obletěla svět. Velká většina lidí z branže i mimo ní, stojí při Kevinovi, ale televizní stanice Netflix, která vysílá oblíbený seriál „Dům z karet“ se rozhodla seriál ukončit. „Dům z karet“ skončí po šesté sérii, která se právě natáčí.

Pro herce jsou poslední dny opravdu křest ohněm a my mu proto přejeme, aby se brzy situace uklidnila a jeho kariéra se nerozsypala jako "dům z karet".

Sdílejte článek
Štítky Twitter herec Netflix sexuální obtěžování Kevin Spacey Americká krása Anthony Rapp

Přečtěte si také