TopStar

21. prosince 2018 08:00

Kevin ze Sám doma je zpět na scéně!

Macaulay Culkin (38) byl jako dítě jedním z nejúspěšnějších a nejžádanějších herců své doby. Jeho role Kevina McCallistera v legendárním snímku Sám doma mu přinesla celosvětovou slávu. No a teď se herec ke své roli vrací! Společnost Google se totiž rozhodla natočit zábavnou reklamu, která si připomene ty nejzářivější scény z filmového trháku. No a jak to dopadlo? Podívejte se sami!

Je to už neskutečných 28 let, co film Sám doma ovládl celý svět. Z roztomilého blonďáčka s úžasným pohledem a zářivým lišáckým pohledem se stal dospělý muž, který si ovšem svou popularitu nezvládl udržet. Teď mu ale dorazila nabídka oprášit svou někdejší roli Kevina McCallistera a on nadšeně souhlasil.

Jde o novou reklamu společnosti Google, kde mu pomáhají s chodem domácnosti přístroje právě od Googlu. ‚‚Jaké aktivity mám naplánované na dnešek?‘‘ ptá se Kevin svého Google Home Hubu. A ten mu odpovídá: "Na dnešek máte jednu událost – dům sám pro sebe.‘‘ No a co by to bylo za spot bez legendární scénky - návštěvy poslíčka s pizzou, Kevinovo skákání na posteli, strašidelný kotel ve sklepě a lupiči Harry a Marv.

Společnosti se velmi úspěšně podařilo spojit vánoční klasiku se svým produktem. A proč k tomu propojení vlastně došlo? Protože domácí asistent je velmi častým vánočním dárkem. I do své aplikace Google doplnil několik odkazů na film Sám doma. Pokud uživatel osloví svého asistenta s tím, zda na něco nezapomněl, může se mu dostat odpovědi: ‚‚Na Kevina!‘‘

Sdílejte článek

Přečtěte si také