TopStar

14. dubna 2018 13:06

Khloe Kardashian se stala maminkou!

V rodině Kardashian se s porody roztrhl pytel. Pro tentokrát se maminkou stala třiatřicetiletá Khloe Kardashian. Jak se předpokládalo, dívka porodila holčičku. A jaké jí dala jméno?

Poslední týdny byly pro Khloe psychicky pořádně náročné. Šlo o to, že na sociálních sítích se objevilo video, na kterém její milý a otec dítěte Tristan Thompson líbá dvě dívky, které si následně odvádí na hotel. Později se ukázalo, že basketbalista NBA Kardashianku v průběhu celého těhotenství podváděl a Khloe tak zůstane na své dítě sama.

O těhotenství hvězdy z klanu Kardashian se začalo mluvit na podzim loňského roku. Potvrzení od samotné Khloe se ale dlouhou dobu veřejnost nedočkala. Až v prosinci zveřejnila mediální celebrita na svém Instagramu fotku s pořádně kulatým bříškem. Tím spekulace o svém těhotenství potvrdila.

‚‚Děkuji vám všem za lásku a pozitivní reakce! Vím, dlouho jsme to tajili, ale chtěli jsme si ten moment nejprve užít sami s rodinou a nejbližšími. Abychom stále měli na paměti ten drahocenný prvotní moment. Děkuji za vaše pochopení! Jsem tak vděčná, vzrušená, netrpělivá, šťastná a zároveň vyděšená! Ale to je ten nejlepší seznam pocitů, který jsem kdy cítila,‘‘ psala tehdy jedna ze sester Kardashian ke zveřejněné fotografii.

Baby boom v rodině Kardashian zasáhl v lednu i sedmatřicetiletou Kim a jejího vyvoleného Kanyeho Westa, kdy se hvězdné dvojici narodilo třetí dítko. To ovšem porodila náhradní matka. V únoru se zas stala maminkou teprve dvacetiletá Kylie Jenner. Obě dívky mají ale narozdíl od Khloe stabilního partnera.

Sdílejte článek

Přečtěte si také