TopStar

10. ledna 2018 13:06

Kim Kardashian chtěla být sexy, fanoušci ale její záměr zkritizovali

Kontroverzní hvězda médií Kim Kardashian chtěla předvést svůj nový dietní program. Podprsenka ani tanga jí ale nepomohly a hvězda se opět stala terčem posměchu a kritiky fanoušků. Na Instagramu se Kim dostalo mnoho negativních ohlasů ohledně její kuchyně i domácího vybavení.

Jedna nevhodná fotka střídá druhou. Je to teprve pár hodin, co hvězda Kim Kardashian přidala na svůj instagramový účet snímek, kde pózuje ve velmi úsporném outfitu. Kardashianka chtěla předvést svou figuru, ke které se dostala díky novému dietnímu programu. Na fotce pije shake, který k tomuto programu patří. Opět se však fanouškům nezavděčila a ti na ni poslali lavinu negativních komentářů. Nekomentovali však ani tolik samotnou Kim jako její kuchyni.

Sedmatřicetiletá maminka stála bosa na podlaze kuchyně, která jistě není její vlastní. V bílém kratičkém topu a jednobarevných kalhotkách předvádí kypré boky a ploché břicho, kdy zároveň pije shake. Během několika vteřin se u fotky začaly objevovat komentáře typu: ‚‚Jsi snad ve vězeňské kuchyni?“ Další šprýmař srovnal prostor se školní kuchyní a zeptal se, zda Kim rozjíždí novou kariéru jako kuchařka.

Desítky fanoušků se ptaly, v jaké kuchyni že to Kim je. Někdo další žertoval, že děkuje Kim za její fotku, protože myslel, že mléko v kuchyni ve spodním prádle pije na tomhle světě sám. Někdo sice její figuru ocenil, většinou se ale objevovaly i zmínky o tom, že Kim není čistotná a do kuchyně v kalhotkách ať neleze.

Není to tak dávno, co Kim zveřejnila ještě jednu pobuřující fotku, tehdy ze snad své ložnice nahoře bez. Tato fotka si však vysloužila více obdivných komentářů. Přece jen, být nahá v posteli je přípustnější.


Přečtěte si také