TopStar

3. března 2018 08:30

Kim Kardashian a její fotky neberou konce! Fanoušci mediální hvězdu zas zkritizovali

Pro tentokrát zveřejnila královna Instagramu Kim Kardashian fotografii, na které prezentuje svůj štíhlý pas. Fanoušci se do jedné z Kardashianek ale pustili a místo chvály se hvězda dočkala nespočtu negativních odezev a spekulací, proč že je dívka natolik štíhlá. Kim se zkrátka nikdy nezavděčí.

Zdá se, že fotka nebyla vytvořena v den zveřejnění, protože jak víme, Kardashian se přebarvila na růžovo, ale na fotce barva není znát. V současnosti se Kim nachází společně se svými sestrami Kourtney a Khloé v Japonsku, kde právě probíhá natáčení televizní show ‚‚Držte krok s Kardashians“.

K fotografii připsala manželka Kanyeho Westa pozdrav všem svým fanouškům japonsky. Je pravda, že častým tématem k hovoru se stává právě Kimina figura. V polovině února se podělila hvězda na svých sociálních sítích o video, kde o svém pasu mluví. Zároveň zmínila, že dosáhla cíle, kterého chtěla už dávno - 60 cm v pase a 99 cm v bocích.

Není to tak dávno, co Kardashian zveřejnila ještě jednu pobuřující fotku. Ta byla vyfocena jen pár dní po tom, co se Kim a jejímu muži Kanye Westovi narodila dcerka. Jelikož ale nerodila Kim, nýbrž náhradní matka, mohla si jedna z Kardashianek dovolit fotku své postavy bez jediného poporodního kila navíc. A právě to pobouřilo všechny její sledující. V komentářích u fotografie se objevovaly komentáře typu: ‚‚Vždyť jsi matka!“


Přečtěte si také