TopStar

12. září 2017 16:23

Jiří Kubeš

Kim Kardashian: O mém těhotenství se dozvíte víc, až bude ten správný čas. Nepříjemné útoky ohledně této informace jsou neúnosné

Kim Kardashian: O mém těhotenství se dozvíte víc, až bude ten správný čas. Nepříjemné útoky ohledně této informace jsou neúnosné

Americký showbyznys se opět točí kolem klanu Kardashianek. Rodina, která si natáčením svého soukromí přišla na miliony dolarů, je vystavena obrovskému tlaku z řad novinářů. Důvodem je údajné těhotenství Kim Kardashian.

Není žádným tajemstvím, že se Kim se svým manželem Kanye Westem pokoušejí o v pořadí již třetího potomka. Kdo sleduje jejich rodinnou reality show, tak také ví, že podle doktorů není pro Kim nejideálnější doba pro zplození dalšího dítěte.

Na povrch tak vyplula informace, že třetí miminko má slavnému páru donosit náhradní matka. Po téhle zprávě se strhla doslova lavina komentářů na sociálních profilech manželů, novináři obklopili jejich rezidenci a dožadují se odpovědi, zda jsou informace o náhradní matce správné.

Od mediálního tlaku se Kim rozhodla utéci na Týden módy v New Yorku, kde k tomuto tématu řekla jediné: „Myslím, že až budeme připraveni na toto téma mluvit, tak vám k tomu něco řekneme. A myslím si, že je velmi neetické, když lidé negativně komentují naše rozhodnutí, ať už je jakékoliv,“ dodala Kim.

Kim Kardashian a Kanye West vychovávají již dvě děti – čtyřletou holčičku North West a ročního chlapečka Saint Westa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také