TopStar

26. května 2018 09:51

Kim Kardashian oslavila čtvrté výročí od svatby! Zároveň předvedla utajované fotografie

Před pár hodinami oslavovala mediální hvězda Kim Kardashian se svým mužem Kanye Westem čtvrté výročí jejich společného soužití jako manželského páru. Na tuto počest se Kim rozhodla se svými fanoušky podělit o fotku, kterou dříve nikdo neviděl. A udělala dobře. Narozdíl od klasických nahotinek fanoušci svatební snímek řádně ocenili!

‚‚Děkuji, lásko, že jsi mě obdaroval rodinou a tolik se o nás staráš. Děkuji, že mě každý den motivuješ. Skutečně se mi poštěstilo. Hezké výročí!‘‘ napsala Kim ke své výroční fotce na Instagramu.

Nešlo o jedinou fotku, kterou Kim ze své svatební ceremonie ve Florencii zveřejnila. Kardashian šla v onen osudový den k oltáři v bílých šatech módního domu Givenchy. Před svatbou trval vztah dvojice dva roky a v červnu 2013 se zamilovaným narodilo první dítě. V současnosti vychovávají dítka tři.

Právě tato fotka je jedna z mála, které u fanoušků sklízí úspěch. Obvykle komentují sledující fotky Kardashian dost ostře. ‚‚Styď se. Už nevíš, co bys, hlavně, že máš doma novorozeně. Chudák dítě se za tebe bude ve škole stydět,‘‘ zněl jeden z velmi negativních ohlasů.

Teprve se hvězdné dvojici narodilo dítě třetí, pár už plánuje čtvrtého potomka. Kim už mluvila o svém záměru se ženou, která jí odnosila dítě třetí, ale reakce prozatím známa není. Zveřejněná je ale reakce Kiminy matky Kris Jenner: ‚‚Kim touží po čtvrtém dítěti a to je skvělé.“ Možná si ale hvězdy neuvědomují, že dítě není plyšová hračka.

Sdílejte článek
Štítky Kim Kardashian Kanye West Instagram výročí svatby

Přečtěte si také