TopStar

11. června 2019 11:00

Tereza Šulcová

Kim Kardashian poprvé ukázala svého novorozeného syna Žalma!

Psalm – česky Žalm. Tak se jmenuje čtvrtý potomek Kim Kardashian a Kanye Westa. Miminko přišlo na svět 10. května prostřednictvím náhradní matky. O narození informovala samotná Kim na svém Twitteru. „Je tu a je dokonalý,“ svěřila se. Nyní poprvé ukázala syna veřejnosti!

Žalm se narodil 10. května 2019 náhradní matce, která miminko předala Kim Kardashian. Slavná mediální tvář porodila pětiletou dceru North a tříletého syna Sainta. Její třetí dítě – roční holčička Chicago - se narodila prostřednictvím náhradní matky. Nyní se rozhodla, že si pořídí další miminko, opět prostřednictvím náhradní matky. Ta jí porodila syna Žalma.

Kim měla v obou těhotenstvích problémy. Při ultrazvukovém vyšetření jí byl diagnostikován stav placenta accreta, což se definuje jako abnormální fixace celé placenty nebo její části ke stěně dělohy. Jedná se o ohrožující stav, kdy se přistupuje k císařskému řezu nebo dokonce k odstranění dělohy.

Možná právě z toho důvodu se Kardashian do dalšího těhotenství nehrne a využívá k tomu jiné ženy. Na svůj instagramový profil nahrála vůbec první fotografii novorozeného syna. „Psalm Ye,“ napsala Kim ke snímku.

Za necelých 24 hodin získala fotografie miminka přes 5 miliónů „lajků“ a přes 52 tisíc komentářů. Kim je známou bloggerkou, kterou sleduje přes 141 miliónů fanoušků. Proslavila se především díky reality show Držte krok s Kardashians.

Sdílejte článek

Přečtěte si také