TopStar

20. dubna 2018 10:00

Kim Kardashian se nechala nafotit nahoře bez! Fanoušci jsou už znechuceni

Ještě před nedávnem si Kim Kardashian (37) užívala dovolené na ostrově Turks a Caicos. Dnes už je doma, ale pořád se chová jako na slunečné pláži. Kim se totiž nechala (znovu) nafotit nahoře bez. Odhalené fotky už nikoho ale nepřekvapují a jen se setkávají se stále negativnějšími ohlasy.

Televizní hvězda zveřejnila na svých sociálních sítích novou fotku, kde pózuje nahoře bez. Zároveň zmínila, jak se o sebe stará. ‚‚Hrozně miluju lázně, ale procedúry jsou většinou hrozně dlouhé a drahé. Právě proto existuje mnoho alternativních řešení, která lze provozovat i v pohodlí domova,‘‘ napsala k fotce jedna ze sesterstva Kardashian.

Fanoušci ale neocenili ani fotku, ani Kiminy užitečné rady. ‚‚Styď se. Už nevíš, co bys, hlavně, že máš doma novorozeně. Chudák dítě se za tebe bude ve škole stydět,‘‘ zněl jeden z velmi negativních ohlasů. Kosmetické rady trojnásobné mamince taky nikdo neuvěřil. Prý jí nepomáhají tolik různé kúry, ale dobré retušování fotek. A právě proto vypadá téměř dokonale.

Teprve se hvězdné dvojici narodilo dítě třetí, pár už plánuje čtvrtého potomka. Kim už mluvila o svém záměru se ženou, která jí odnosila dítě třetí, ale reakce prozatím známa není. Zveřejněná je ale reakce Kiminy matky Kris Jenner: ‚‚Kim touží po čtvrtém dítěti a to je skvělé.“ Možná si ale hvězdy neuvědomují, že dítě není plyšová hračka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také