TopStar

28. ledna 2018 08:00

Kim Kardashian zas nahá! A s takovou morálkou plánuje čtvrté dítě?

Co by uživatelé sociálních sítí nepsali, a jak by fanoušci jednu ze sester klanu Kardashian nekritizovali, Kim (37) je to jedno. Stále častěji na svém Instagramu přidává nevhodně odhalené fotky a prezentuje svoje přednosti. Mediální lvice a matka tří dětí zveřejnila další fotku, kde na sobě má pro změnu jen třpytivé kalhotky a hruď si překrývá rukou.

Fanoušci si už zvykli, že má Kim Kardashian potřebu zveřejňovat na svém Instagramu vše. A vše zahrnuje i věci, které by měly občas zůstat jen v soukromí. A právě proto sklízí tato televizní hvězda čím dál tím častěji ostrou kritiku. Její fotky jsou prý až příliš erotické a nevhodné pro matku tří dětí.

Není to tak dávno, co Kardashian zveřejnila ještě jednu pobuřující fotku. Ta byla vyfocena jen pár dní po tom, co se Kim a jejímu muži Kanye Westovi narodila dcerka. Jelikož ale nerodila Kim, nýbrž náhradní matka, mohla si jedna z Kardashianek dovolit fotku své postavy bez jediného poporodního kila navíc. A právě to pobouřilo všechny její sledující. V komentářích u fotografie se objevovaly komentáře typu: ‚‚Vždyť jsi matka!“

S třetím dítětem Chicago si prozatím matka neví moc rady. Blízký přítel rodu Kardashian zmínil: ‚‚Kim se každou noc probouzí a chodí Chicago kontrolovat. Je velmi těžké, ale důležité navázat s dítětem kontakt. Teď Chi převážně spí, ostatně jako všechny děti jejího věku. A Kris Kim pomáhá: nosí jídlo a kupuje dárky.“

Teprve se hvězdné dvojici narodilo dítě třetí, pár už plánuje čtvrtého potomka. Kim už mluvila o svém záměru se ženou, která jí odnosila dítě třetí, ale reakce této ženy prozatím známa není. Zveřejněná je ale reakce Kiminy matky Kris Jenner: ‚‚Kim touží po čtvrtém dítěti a to je skvělé.“ Možná si ale hvězdy neuvědomují, že dítě není plyšová hračka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také