TopStar

4. července 2013 11:18

Dagmar Dandová

Klára Issová: Ve Varech je zase bez chlapa!

Křehká herečka Klára Issová (34) přijela na festival do Karlových Varů už potřetí úplně sama. Naposledy se zde objevila před třemi lety po boku režiséra Davida Ondříčka. Kde je problém?

David Ondříček si totiž začal s Klářinou sestřenicí Marthou Issovou. Od té doby se žádný oficiální partner vedle Kláry Issové neobjevil. Herečka přitom vypadá báječně a na filmových večírcích patří vždycky k nejkrásnějším ženám večera.

Přestože hvězda filmu Indiánské léto nebo Anděl Exit působí jako suverénní žena, skutečnost je úplně jiná. Na rozdíl od sestřenice Marthy je Klára spíše submisivní typ. Martha je z úplně jiného těsta. Ví, co chce, a také si za tím umí jít.

Klára Issová ale rozhodně nepůsobí jako zakřiknutá chudinka a nepříjemné situace dokáže zvládnout s grácií. Když tedy v Karlových Varech potkala svého bývalého přítele ruku v ruce s vlastní sestřenicí, chovala se jako pravá dáma. Davida s Marthou neřešila a karlovarský festival si pořádně užila.

Předtím se sice snažila bývalé lásce a své sestřenici vyhýbat a je jasné, že jí bylo krajně nepříjemné je potkávat, jak chodí zamilovaně po kolonádě, kde kdysi chodila s Ondříčkem právě ona.

Herečka si dala záležet i na oblečení. Naše módní policistka Leni Pechová sice nějakou tu chybu v Klářině outfitu objevila (sledujte módní policii), herečka byla i tak v zajímavých šatech s chlupatým límcem za hvězdu. Na červeném koberci Klára Issová vypadala v černé róbě se zlatým lemováním jako pravá hollywoodská star!

-dad-


Přečtěte si také