TopStar

18. ledna 2018 09:00

Koblížek? Leda pekáč buchet. Noid ukázal vypracované tělo

Někdo si dal novoroční předsevzetí, že zhubne. To se rozhodně netýkalo Václava Noida Bárty (37), který krátce po Novém roce ukázal pořádně vymakané tělo. A aby tomu dodal důraz, přidal pro srovnání i fotku z loňska. Tohle božské tělo už Gábina Dvořáková (29) ale nedostane.

‚‚Dnes je to rok, co jsem se rozhodl, že budu cvičit. Nějakej posun tam, myslím, je,“ napsal Noid ke své fotce na Instagramu, kde ukazuje lehce oteklou figuru před rokem a fantasticky vypracovaný pekáč buchet ze současnosti. A co bylo tedy popudem k takovému kroku a změně? Že by rozchod s někdejší láskou Gábinou Dvořákovou? Kdo ví, ale rozhodně mu to sekne. Rocker vypadá hned o několik let mladší, mužnější a i to tetování nabralo nový rozměr.

Zastavovat se ve vypracovávání svého těla Noid rozhodně neplánuje. Naopak, když vidí razantní výsledky, bude dřít ve fitku o to víc. ‚‚Abyste si nedej bože nemysleli, že jsem přestal být narcis,“ okomentoval představitel Krále Jelimána další ze svých fotek na Instagramu. Alespoň tak zapomene na ztracenou lásku, která mu i s dcerkou Terezkou (2) utekla za plastickým chirurgem, ke všemu podstatně starším.

Ačkoli trávil Štědrý večer zpěvák sám, další den si užil se svou nejmilejší ženou. Tou nebyl nikdo jiný než právě Terezka. To je jeden z důvodů, proč na sobě Bárta tolik pracuje, chce být své ratolesti vzorem a reprezentativním tatínkem, až bude holčička chodit do školky. Kdo ví, třeba právě tam narazí Noid na nějakou spřízněnou maminku... tedy duši.

Sdílejte článek

Přečtěte si také