TopStar

10. srpna 2018 10:00

Kobzanová a Frolík jsou si zkrátka souzeni! Koukněte na jejich fantastická těla

Modelka Diana Kobzanová (36) je sice čerstvě po porodu, na její figuře to ale rozhodně stopy nezanechalo. Dokázala to při hraní hokeje na provizorní ploše u rodičů svého životního partnera, hokejisty Michaela Frolíka. Sebe i svého milého svlékla do plavek. A jak jim to slušelo!

I když chtěla dvojice na svém Instagramu fanouškům předvést, jak si umí vytvořit hokejovou plochu i za horkých teplot, moc se jí to nepovedlo. Místo hokejové plochy obdivovali jejich fanoušci především postavy zamilovaného páru.

‚‚Jestli budu mít někdy děti, tak chci, abych měla figuru jako VY! A aby můj přítel měl figuru jako Váš partner,‘‘ zněl jeden z nadšených komentářů. Diana totiž věděla, jak zaujmout a připsala komentář, který si o pochvalu zkrátka říkal. ‚‚Hogo fogo Žehrovice. Jako z katalogu. Prosím vás, máte chválit mojí postavu po dvou dětech, ne Froldovu hokejku, aby bylo jasno. Ten nerodil, ten z toho vybruslil.‘‘ A neopomenula ani připomenout své míry 185 cm a 68,5 kg.

Od porodu uběhlo sotva pár měsíců a Diana Kobzanová vypadá stále jako modelka na vrcholu své kariéry. Zdá se, že péče o dvě dítka, muže, pejska a domácnost jí dává pořádně do těla, takže tukové buňky se v Dianině těle dlouho neohřejí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také