TopStar

24. června 2018 11:40

Koho to tu máme v plavkách? Michaela Ochotská předvedla fantastický zadeček

I když je moderátorka Michaela Ochotská (33) na mateřské, svou figuru si řádně udržuje. Jejími vnady se fanoušci již několikrát kochali. Pro tentokrát se ale Míša předvedla zezadu. A že to byla parádní podívaná!

Po narození syna Andrého se Michaela do práce nehrne. Už tři a půl roku je s ním doma a užívá si mateřství. Fanoušci by ale její návrat na televizní obrazovky uvítali. Přeci jen se jedná o jednu z nejkrásnějších dam na české moderátorské scéně.

Pro tentokrát to Ochotská dokázala fotografií, kde předvedla fantastické pozadí. Není to ale poprvé, co se Míša odhodlala na pikantní fotku. Na jejím Instagramu se to hemží snímky jejích vnad v plavkách či fotkami z postele.

Od loňského ledna je Michaela opět single. Její vztah s hvězdným tenistou Lukášem Rosolem se rozpadl. Michaela ale dlouho neotálela a už si užívá po boku nového objevu. Prozatím svůj nově začínající vztah ale nekomentuje a jen se tajemným neznámým chlubí na Instagramu. Zároveň vychovává synka Andrého, který dělá mamince jednu radost za druhou. V současnosti to vypadá, že z chlapce roste hudební virtuoz - Michaela se ho snaží rozvíjet především v umělecké sféře, konkrétně ve hře na klavír. Vypadá to, že po tatínkových stopách nepůjde a špičkový tenista z něj nebude.

Sdílejte článek

Přečtěte si také