TopStar

7. března 2018 09:00

Kolik utrácí za krásu nejbohatší hvězdy současnosti? Těžko těmto sumám uvěříte!

Nikoho nepřekvapí, že si celebrity žijí přepychovým životem, mají příjmy, které se nám ani nesnily, vily, letadla, diamanty... Za co ještě ale utrácí, a to převážně dámy? Za svou vizáž. A že to nejsou nízké částky!

Kylie Jenner

Za minulý rok si Kylie Jenner nechala obarvit vlasy jednapadesátkrát. Kylie má vlastního stylistu, kterému platí v přepočtu kolem 30 tisíc za každou jednotlivou úpravu v závislosti na délce trvání procesu. Po tolika přebarvováních má Kylie vlasy značně poškozené, a proto ke všemu utrácí přes 100 tisíc měsíčně na obnovu lesku a celkové kvality vlasů. Jednou týdně si hvězda nechává dělat pětihodinovou manikúru, masáže a další procedury, které souvisí s péčí o ruce a nehty, a to vychází na dalších 30 tisíc korun.

Gwyneth Paltrow

Neuvěřitelných 420 tisíc korun! To je budžet hollywoodské hvězdy na měsíc. A utrácí ho za profesionální peeling za 50 tisíc, elektrostimulace svalů, oxygenace, užití exkluzivních preparátů, několik soukromých návštěv kosmetologa (2-4x týdně) a maséra. To vše spadá do půlmilionové částky, kterou hvězdná herečka utrácí jen a čistě na sebe.

Jessica Simpson

Jessica je krásná a penězi tedy pro svůj vzhled nešetří. Kromě permanentního využití pro ni vytvořených omlazujících procedur (lahvička s užívanými prostředky stojí 10 tisíc korun a vydrží 3 dny), užívá dívka i preparáty na prodlužování řas, což vychází na jeden milion korun ročně.

Rihanna

Zpěvačka Rihanna má vlastního kosmetologa, stylistu i trenéra - to je pro hvězdy jejího ražení normální. RiRi ale předběhla všechny a pořídila si vlastního bronzéra! Dvakrát týdně k ní dochází profesionální osoba, která nanáší na tělo i obličej zpěvačky umělé opálení. Procedura stojí kolem 16 tisíc korun.

Serena Williams

Světová sportovkyně ví, co jí sluší, a tak chodí dvakrát týdně do lázní z dvakrát pročíštěné vody Evian, ve které jsou navíc lístky fialek. Tuhle specifickou službu nabízí hotel Victor v Miami a stojí procedura kolem 100 tisíc korun. Podle Sereny voda očišťuje mysl a navrací k životu.

Sdílejte článek
Štítky Serena WIlliams Kylie Jenner Rihanna Jessica Simpson Gwyneth Paltrow

Přečtěte si také