TopStar

25. července 2013 06:30

Dagmar Dandová

Koloušek Bambi? Ne, to jen Sámera Issu znásilnila příroda

Zpěvák Sámer Issa (27) natáčel v Tunisku nový klip a zřejmě mu zážitek, kdy uvízl v písečné bouři, naprosto změnil život. Od té doby se obléká do rozevlátých modelů a maluje si oči. Vypadá to, že se vzhlédl v malajském tygrovi Sandokanovi, herci Kabiru Bedim.

„Písek jsem měl naprosto všude, nemohl jsem skoro otevřít ani oči ani pusu. Připadal jsem si jako znásilněný přírodou,“ přiznal se Sámer na křtu nového videoklipu ke skladbě Sýria. Mladému zpěvákovi zřejmě dala příroda v Tunisku pořádně co proto, tak se rozhodl jí to vrátit a dívat se na svět jiným pohledem. Prozatím si tedy oči nechal pořádně zvýraznit tak, že dlouhatánskými řasami připomínal roztomilého kolouška z Disneyovek.

Sámerovy přítelkyně budou mít tedy před zrcadlem co dělat, aby se mu alespoň trochu vyrovnaly. Zpěvák se už podle všeho rozešel s zpěvačkou Karolínou Krézlovou. Teď se soustředí hlavně na své fanynky. Jednu z nich, Petru, si zpěvák dokonce vybral právě do tohoto videoklipu.

„V jednom záběru Petra běží na pláži a ve chvíli, kdy se dotkne Sámera, zmizí,“ prozrazuje režisérka klipu Ivana Benešová. V klipu se zpěvákova fanynka nakonec objeví na celých deset vteřin.

Kmotrou klipu k písničce Sýria se stala Sámerova dlouholetá kamarádka Martina Balogová. Zpěvačka poslední dobou hodně zhubla a docela nápadně připomínala manželku Dana Landy (Žita 44) Mirjam.

Na večírku Martina dlouho konverzovala s Ondřejem Brzobohatým. Z moderátora je momentálně „slaměný vdovec“. Jeho přítelkyně, modelka Tatána Kuchařová, totiž odjela pracovně do zahraničí. Jak se podařilo Sámerovi přemluvit Brzobohatého, aby mu přišel na křest? „Jsme dlouholetí kamarádi, takže stačil jen jeden telefonát,“ chlubil se Sámer.

-dad-


Přečtěte si také