Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Komedie Bajkeři představuje trio hlavních hrdinů! Kdo udělá coming out?

Publikováno: 11.09.2017
Komedie Bajkeři režiséra Martina Koppa podle scénáře Petra Kolečka vstoupí do kin již 19. října.

reklama

V hlavních rolích trojice kamarádů, která je postavena před výzvu ujet 200 kilometrů na kolech, uvidíme Adama Mišíka, Jana Komínka a Vojtěcha Machutu.

Co bylo největší výzvou pro Adama Mišíka? A je skutečně Vojtěch Machuta módní guru a gay? A dokázal Honza Komínek zúročit svou zkušenost, kdy od malička jezdil na tábory?

bajkerix2 Foto:

Bajkeři slibují být rozvernou letní komedií. Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není, a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc než status na Facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe než kreslené akční hrdinky počítačových her a k lásce patří také sex.

Do kin uvede distribuční společnost Falcon.

Producentem filmu je Tomáš Vican, který stál za „vinařskými“ veselohrami Bobule, dramatem Lidice nebo televizním seriálem Vinaři. Generálním partnerem filmu je Vican rodinné vinařství Mikulov.  Hlavním partnerem filmu je televize Prima a na Slovensku TV JOJ. Partnery filmu jsou kola Scott, Panský Dvůr Telč a agentura CzechTourism a Jihočeský kraj

reklama