Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Komedie Bajkeři se blíží do kin! O čem film podle tvůrců bude?

Publikováno: 03.10.2017
Komedie Bajkeři režiséra Martina Koppa podle scénáře Petra Kolečka vstoupí do kin již 19. října.

reklama

Autorem scénáře je jeden z nejúspěšnějších současných tvůrců Petr Kolečko. „Tím, co rozhodlo, že  jsem na návrh napsat teenagerovskou komedii přistoupil, byl nápad, že to bude o klucích na sociálních sítích, kteří jsou  trochu odtažení od reality a kola jsou prostředek, jak je dostat do reálného života. To mě zaujalo, styk s tou youtubovou a twiterovo-facebookovou generací, která mě zajímá a zároveň je pro mě naprosto nepochopitelná,“ říká Petr Kolečko.

Jeho vztah ke sportu se alespoň částečně promítl již do předchozí filmové i divadelní práce, ať to již byl Okresní přebor, Padesátka, představení Federer-Nadal, nebo Zakázané uvolnění. A jeho vztah ke kolům?

„Já jsem byl BMX generace – to bylo kolo vysloveně do terénu. Dnes na kolo občas sednu, ale ono se to dá dělat buď pořádně, pravidelně anebo skoro vůbec, což je můj případ. Ale já jsem běžecký typ, teď  se snažím spíš běhat,“ říká Petr Kolečko.

Proč musí být v českém filmu o kolech kolová, proč nedokáže jedna z hlavních postav promluvit na dívku, a může výlet na kole objevit reálný svět? Petr Kolečko prozrazuje na videu.

bajkeri_trailer2 Foto:

Do kin uvede distribuční společnost Falcon.

Producentem filmu je Tomáš Vican, který stál za „vinařskými“ veselohrami Bobule, dramatem Lidice nebo televizním seriálem Vinaři.

Generálním partnerem filmu je Vican rodinné vinařství Mikulov. Hlavním partnerem filmu je televize Prima a na Slovensku TV JOJ. Partnery filmu jsou kola Scott, Panský Dvůr Telč a agentura CzechTourism

reklama