TopStar

30. června 2018 12:12

Kompletní sestava: Beckham, Jolie ani Beyoncé vychrtlost skutečně nesluší

Je tomu skutečně tak. Ne každé dámě sluší propadlé tváře, ploché břicho a ostrá kolena. Některé dívky ztrácejí s ubývajícími kily i na atraktivitě a přichází o svou individualitu. Pojďme se podívat na hvězdy, kterým pár těch kil navíc zkrátka sluší.

Beyoncé

Zpěvačka nebyla nikdy dystrofická vychrtlina. A když před pár lety zpěvačka extrémně zhubla, fanouškům se to rozhodně nelíbilo a začali Beyoncé prosit, aby se vrátila ke své typické podobě.

Angelina Jolie

Hysterické záchvaty, rozvod s Bradem Pittem, deprese - vše to se odrazilo na figuře jedné z nejvíce sexy žen planety. Jolie zhubla tak moc, že její žebra se dala spočítat bez rentgenu. Angelina vypadala spíš nemocně než atraktivně.

Victoria Beckham

Když začínala Victoria svou hvězdnou dráhu jako členka dívčí kapely Spice Girls, byla obyčejným děvčetem s roztomilými tvářičkami. Po porodu se ale rozhodla zhubnout a teď vypadá unaveně a ztrhaně. Bohudík, že je toto období už za ní.

Keira Knightley

Keira je jednou z těch hereček, které neměly s přebytečnou váhou problém nikdy. Když se ale objevila na červeném koberci ve velmi odhalených šatech a prezentovala tak vystouplé klíční kosti a kostnaté ruce, fanoušci se vyděsili. Je to prý až příliš. A my s nimi souhlasíme.

Renée Zellweger

Speciálně kvůli natáčení Deníku Bridget Jones Renée radikálně tloustla a vzápětí nadbytečná kila shazovala. V jedno období se ale herečka rozhodla zhubnout tak moc, že se fanoušci báli, aby ji neodnesl vítr. Zlatý střed je pro herečku ale optimální řešení, posuďte sami.

Lindsay Lohan

Byly doby, kdy nosila herečka dětskou velikost oblečení. A vypadalo to skutečně děsivě. Lindsay ale všechny přesvědčovala, že je vše v pořádku a je se sebou spokojená. No, uznejme, že teď je to mnohem lepší.

Sdílejte článek
Štítky Hollywood Angelina Jolie

Přečtěte si také