TopStar

3. května 2013 06:40

Štěpán Podmol

Koňaříková radí: Roďte přirozeně, zhubnete dřív!

Proč Lucie Koňaříková Salamé ři měsíce po porodu vypadá, jako by nikdy nebyla těhotná? Prý za to vděčí přirozenému porodu.

„Já vím, že je teď v módě rodit císařským řezem, ale mě to neoslovilo. Vždyť je to velká operace. Já si myslím, že ženské tělo je přírodou uzpůsobeno k normálnímu porodu, tak by se to mělo zkusit,“ vysvětluje.

Měla štěstí, že už první těhotenství včetně narození Lilly proběhlo bez komplikací, proto volila přirozenou cestu i u Cida. Tomu jsou teprve tři měsíce, ale moderátorka už má jenom tři kila navíc a bříško naprosto ploché. „V nemocnici jsem si všimla, že holkám co rodily přirozenou cestou, se bříška stahovala rychleji,“ vysvětluje.

Poněvadž je jí 36 let, další přírůstky do rodiny už neplánuje. „Jsem spokojená, je to idylka,“ tvrdí, i když si musela během moderování slavnostního otevření fast foodu Burger King odběhnout do auta nakojit Cida. „Tohle je záskok za nemocnou Lucku Křížkovou, já jsem si práci naplánovala až na červen. Nic mi neuteče, když zůstanu nějakou dobu s malým doma.“

Její dcera Lilly už chodí do školky. Rodiče ji zapsali do bilingvní třídy na francouského lycea, kde se učí anglicky a francouzsky.

-iba-

Sdílejte článek

Přečtěte si také