TopStar

20. října 2014 16:50

Táňa Sáblíková

Koncentrace krásy a svalů – Křest kalendáře byl opravdu žhavý!

Soutěž Muž roku 2014 sice již dva měsíce zná svého vítěze, ale do tohoto víkendu ještě nebyl pokřtěný kalendář na rok 2015. Při této příležitosti se kluci společně se soutěžícími z Miss Junior oblékli do spodního prádla a plavek a vyšli na molo…

A že se bylo na co koukat! Na své si přišli jak mužští návštěvníci, tak i ženy – finalistky Miss Junior i pánové z Muže roku totiž svá těla předvedli hned několikrát. Po mole se totiž všichni, v čele s hvězdou večera Agátou Prachařovou, prošli ve spodním prádle a plavkách firmy 69SLAM, která nad večerem převzala záštitu.

V rámci večera se křtu kalendáře ujal Jaro Smejkal, Daniela Šinkorová a přítomní Muž roku Tomáš Dumbrovský, druhý Jan Pippinger nebo Marek Klimeš, Michael Marek a Michal Hamák. Celým večerem pak provedla nezapomenutelná Eva Decastelo a lidé se mohli zúčastnit turnaje ve stolním fotbálku nebo soutěže v přítazích pod odborným vedením Miroslava Koleynaka, který před dvěma roky také absolvoval soutěž Muž roku a na mezinárodním Mr. Universe model získal ocenění pro soutěžícího s nejlepším tělem!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také