TopStar

19. května 2015 09:30

Tereza Javorová

Končí Mareš na Evropě 2? A co všechno je pravda z jeho role v seriálu? Máme exkluzivní rozhovor!

Style - Leoš Mareš rozhovor

Leoš Mareš se v úterý objevil spolu se svou životní láskou Petrou Faltýnovou v seriálu Svatby v Benátkách, kde si zahráli sami sebe v celkem reálné situaci. Mareš se Petry třeba ptal, proč se vlastně rozešli. Leoš nám ale teď prozradil, co je v seriálu fikce a co pravda!

Leoš Mareš už sedmnáct let vstává na šestou hodinu ranní, aby mohl moderovat společně s Patrikem Hezuckým ranní show na Evropě 2, před deseti lety si sice už zahrál ve filmu, ale v seriálu je to poprvé. V každém případě si Leoš ve Svatbách nezahraje sám, ale se svou (ex?) partnerkou Petrou Faltýnovou. Ta se – na rozdíl od něj – objevila už v menší roli v jiném primáckém seriálu Cesty domů.

Svou první scénu Leoš odehrál na chodbě Primy, kde se potkal s Petrou. Dvojice v ní řešila mimo jiné svůj rozpadlý vztah. Leoš točil také ve studiu UEFA a štáb se přesunul i do Leošova domovského studia na Evropě 2. V seriálu si tak zahraje také Leošův dlouholetý kolega – moderátor Patrik Hezucký.

Co je scénář a co jeho život?

„Musím zdůraznit, že ve Svatbách v Benátkách hrajeme s Petrou sice sebe, ale příběh, který tu rozehráváme, není náš vlastní, je smyšlený, ale odehrává v reálných situacích,“ vysvětluje Leoš, zároveň však dodává, že se v seriálu točí i situace, které se odehrávají v "našem" soukromí. Kde je tedy pravda?

Podívejte se na exkluzivní rozhovor z dnešního rána!

Chcete vidět scénu, ve které se objeví Leoš Mareš? Podívejte se tady:

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě každé úterý a čtvrtek ve 20.15!


Přečtěte si také