TopStar

13. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Konec kariéry: Tereza Černochová utekla do Německa!

Zpěvačka Tereza Černochová (29) je pryč! Potichounku to tu zabalila a odstěhovala se do Německa, kde žije na koňské farmě. Na jak dlouho, to neví ani její maminka MUDr. Dagmar Černochová.

„Tereza je v přírodě, daleko od lidí. Potřebuje restartovat,“ vysvětlila pouze.

Tereza vstoupila na hudební scénu společně s Terezou Kerndlovou a Helenou Zeťovou v seskupení Black Milk. Po rozpadu tria se na rozdíl od svých kolegyň stáhla do ústraní. Pak jí ovšem Roman Holý, lídr kapely J.A.R. a Monkey Business, pozval do svého vedlejšího hudebního projektu G-Point Hunters a Tereza opět zazářila.

Bohužel ne nadlouho. Její kariéra byla jako na houpačce. Přišla s provokativními fotkami a odmlčela se. Zazpívala na Českých lvech a poté zase nic. Uspořádala nezapomenutelný koncert v Malostranské besedě, ale nic dalšího výjimečného nenásledovalo. Bohužel neměla štěstí na dobrý management. A kazila si to i vlastním přístupem.

„Tereza se se svojí povahou do showbyznysu nehodí. Ona se nechce prodávat, podbízet médiím,“ říká její nevlastní bratr Marek Černoch, který se také pokoušel o pěveckou kariéru. Dokud žil jejich otec Karel Černoch, zkoušel s ním zpívat country. Teď se živí pilotováním dopravních letadel a touží vydat sólovou desku.

Jestli se podaří nastartovat znovu kariéru i Tereze, to se uvidí, až se vrátí. Každopádně se o živobytí bát nemusí. Jako jedna z mála zpěvaček souběžně se zpíváním studovala vysokou školu. Je vzdělaná v oboru chovatel.

Ivana Bachoríková


Přečtěte si také