TopStar

7. července 2015 15:19

Lucie Průchová

KONEC KRASAVCE: George Michael se změnil k nepoznání! Co se mu stalo?

Poslední měsíc se George Michael léčil ze svých závislostí na klinice ve Švýcarsku, kde také oslavil své narozeniny. Je to úplně jiný člověk, a to doslova!

Opuchlý zpěvák má daleko ke svému vyhlášenému atraktivnímu vzhledu. V mládí po něm toužily ženy, než se ukázalo, že je gay, pak pár fanynek odpadlo, ale moc ne, asi se držely známého – nikdy neříkej nikdy, co kdyby si svou orientaci zase rozmyslel.

Hvězda pop music George Michael nedávno oslavil své dvaapadesáté narozeniny a to v průběhu švýcarského rehabilitačního pobytu na jedné z nejprestižnějších klinik, kde se léčí ze závislosti na alkoholu a drogách.

Vypadá to, že se mu daří dobře. Přibral pěkných pár kilo, ale jeho vzhledu to moc neprospělo. Byl přistižen, když si vyšel s přáteli právě na oslavu již zmiňovaných narozenin. Bylo to v Curychu koncem června. Je to jeho první fotografie po mnoha měsících, na veřejnosti se totiž vůbec neukazuje.

A musíme říct, že je to opravdu úplně jiný člověk, během léčení zestárl tak o 20 let a nabobtnal tak o 20 kilo!

Zpěvák George Michael dnes!

Na klinice, kde se George léčí, jsou lidé s různými závislostmi: na alkoholu, drogově závislí, lidé s poruchou příjmu potravy, hazardní hráči, lidé s depresemi, traumaty apod.

To, že je zpěvák na drogách, nebylo žádným tajemstvím, mluvil o svém problému zcela veřejně, a dokonce byl ve spojitosti s nimi několikrát zatčen.

V roce 2011 George málem zemřel na zápal plic, když onemocněl při přípravě na koncert ve Vídni. Musela mu být provedena tracheotomie, aby mohl dýchat, když upadl do kómatu.

Tentýž rok přiznal, že skončil jeho vztah s tehdejším přítelem. Byl jím Kenny Goss a žili spolu 15 let.

Od té doby se stáhl do soukromí a nekomunikuje ani na svých sociálních sítích.

Sdílejte článek
Štítky narozeniny závislost klinika vzhled drogy George Michael tracheotomie

Přečtěte si také