TopStar

13. června 2013 13:10

Blanka Konrádová

Konec lesbické lásky! Herečka Jane Lynch se rozvádí

Americká herečka Jane Lynch (52) se rozvádí s klinickou psycholožkou Larou Embry (44). Obě ženy už rozvod exkluzivně potvrdily magazínu People.

„S Larou jsme se rozhodly ukončit naše manželství. Stále nám ale na sobě moc záleží, takže to bylo hodně těžké rozhodnutí,“ svěřily se Jane s Larou tisku a zároveň požádaly veřejnost, aby respektovala jejich soukromí. „Nespekulujte o tom, co za naším rozvodem stojí,“ říká hvězda z komediálního seriálu Glee, který vysílala Prima love. Co skutečně zapříčinilo tak nečekaný rozchod, ale ani jedna z nich neprozradila. Údajně ale důvodem krachu vztahu není žádná třetí žena.

Lynch a Embry se seznámily v roce 2009 na dobročinné akci v San Francisku. Krátce poté se zasnoubily. V roce 2010 se vzaly na soukromém obřadu v Massachusetts. Svatba byla skromná, zúčastnilo se jí jen 19 nejbližších přátel a příbuzných.

Lynch, která získala ceny Emmy a Zlatý glóbus za vedlejší roli v Glee, se nyní soustředí hlavně na práci. Připravuje další seriál a celovečerní film.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také