TopStar

25. ledna 2018 13:00

Konec manželství je na spadnutí: Hrdina z Trainspottingu kvůli mladší milence podal žádost o rozvod!

Populární herec s uhrančivým pohledem Ewan McGregor (46) se chystá podepsat rozvodové papíry. Hercovo manželství s Eve Mavrakis (51) se rozpadlo poté, co přiznal milostný poměr s hereckou kolegyní Mary Elizabeth Winstead (33).

I když se herec známý z filmů Trainspotting, Moulin Rouge nebo Andělé a démoni přiznal k milostnému poměru se svou kolegyní z branže, oficiální prohlášení rozvodu uvádí jako důvod neslučitelné rozdíly.

Manželství uzavřeli Ewan s Eve po krátké známosti a žili spokojeně v Los Angeles, kde také vychovávali čtyři dcery Mathilde (21), Esther (16), šestiletou Anouk a také adoptovanou Jamilyan (16) z Mongolska.

Idylka skončila loni, když fotografové načapali Ewana s kolegyní ze seriálu Fargo Mary Elizabeth Winstead, jak se vášnivě líbají. Že je vztah vážnější, než se mohlo zpočátku zdát, dokazuje i fakt, že herec McGregor podal žádost o rozvod a rozhodl se opustit rodinu.

Naposledy na sebe herec strhl pozornost na předávání Zlatých glóbů, kde získal cenu za seriál Fargo. V děkovné řeči totiž nezapomněl poděkovat jak své stále ještě manželce, tak ani milence.

Sdílejte článek
Štítky rozvod milenka rodina Zlaté glóby Ewan McGregor

Přečtěte si také