TopStar

26. března 2015 15:26

Tereza Javorová

KONEC ONE DIRECTION? Víme, co bude s kapelou po odchodu Zayna!

Celý svět truchlí, lidé si chtějí brát den volna v práci a slunce přestalo svítit. Z nejpopulárnějšího boybandu současnosti One Direction včera odešel po pěti letech tahoun skupiny Zayn Malik (22). Co se stane s kapelou dál?

"Můj život se díky One Direction změnil více, než jsem si kdy byl schopen představit. Ale po pěti letech cítím, že nastal čas, abych kapelu opustil. Omlouvám se všem fanouškům, ale musím utělat to, co cítím ve svém srdci," řekl ve svém prohlášení miláček dívčích srdcí Zayn Malik.

"Odcházím, protože chci být normálním dvaadvacetiletým klukem, co si může odpočinout a mít svůj soukromý život mimo světla reflektorů. Louis, Liam, Harry a Niall zůstanou navždy moji přátelé a vím, že nadále budou nejlepší kapelou na světě i beze mě," dorazil své rozlítostněné fanynky Zayn. Spekuluje se ale i o tom, že v jeho odchodu hrála roli i jeho snoubenka Perrie Edwards, se kterou měl poslední dobou problémy.

Co bude tedy s kapelou dál?

Zayn naznačil, že kapela se nerozpadá a jediný, kdo odchází, je on. To na svém facebookovém profilu potvrdili i zbývající členové 1D. "Jsme velmi smutní, že Zayn odchází, ale naprosto respektujeme jeho rozhodnutí. Z celého srdce mu do budoucna přejeme hodně štěstí. Bylo to úžasných pět let a po tom všem, co jsme spolu prožili, navždy zůstaneme přáteli."

Kapela současně slíbila, že bude fungovat dál. "One Direction bude jako kapela pokračovat, dokud si to naši fanoušci budou přát. Těšíme se na nahrávání dalšího alba a na to, až se s fanoušky opět setkáme na příštím koncertě našeho turné."

Porotce talentové soutěže X Factor Simon Cowell, který kapelu založil a funguje jako její manažer, potvrdil pokračování kapely. "Můžeme ujistit fanoušky, že Niall, Liam, Harry a Louis jsou velmi vzrušení ohledně budoucnosti kapely One Direction, která ale rozhodně bude fungovat dál."

Spousta fanynek si ale skupinu bez Zayna nedokáže představit. Nyní se ukáže, jestli si One Direction udrží svou fanouškovskou základnu, nebo jí hrozí brzký zánik.

---

Pikoška na závěr:Nejmladší člen skupiny Harry Style (ten věčně rozcuchaný) je homosexuál! Svoji orientaci se snažil skrýt falešným chozením s Taylor Swift. Dokonce se spekuluje o tom, že jezdí do Prahy balit kluky!

SA

Sdílejte článek

Přečtěte si také