TopStar

12. srpna 2018 16:19

Konec rodinné idylky! Nikol Štíbrová se rozešla s tatínkem svého syna

Letošní rok otřásá jedním hvězdným rozchodem za druhým. Rodina herečky a moderátorky Nikol Štíbrové (31) vždy působila jako reklama na štěstí. Teď je ale všemu konec, blonďatá kráska se rozešla s Martinem Kynclem, tatínkem svého ročního synka Matthiase.

Je to teprve rok od porodu a herečka je už svobodnou maminkou. S partnerem Martinem Kynclem se už prý rozešla před nějakou dobou, veřejnost se o smutné zprávě dověděla až teď. Jako rodiče prý stále fungují dobře, partnerský život už ale nebyl zkrátka pro ně.

‚‚Nějakou dobu už spolu jako partneři nežijeme. Dál ale zůstáváme rodina, žádná dramata se nekonají. Bydlíme kousek od sebe, vidíme se téměř denně a dál fungujeme jako rodiče našeho syna,‘‘ nechala se moderátorka pro média slyšet.

Martina si měla Nikol velmi brzy brát. Ten ji totiž požádal na dovolené v Thajsku o ruku a ona okamžitě odpověděla svým ano. Svatby se ale dvojice nedočkala a Nikol si tak bude muset počkat na toho pravého.

Narození děťátka změnilo Nikol celý život. Teď prý žije život dítěte, její život neexistuje. Tvrdí že pro někoho, kdo nemá děti, se něco podobného špatně popisuje. Ve výsledku je mateřství fajn, člověk se přestane soustředit například na stárnutí, neřeší pupínky. Na to už není čas. Nestíhá si počítat vrásky, nestíhá řešit, co má na sobě, nebo jak je namalovaná. Nimrá se teď především v tom dítěti, což je pro herečku osvobozující.

Sdílejte článek

Přečtěte si také