TopStar

21. června 2013 16:23

Dagmar Dandová

Konec spekulací: Jaro Slávik opět v porotě soutěže ČeskoSlovensko má talent

V některých médiích se spekulovalo, že se soutěž ČeskoSlovensko má talent letos obejde bez slovenského porotce Jaro Slávika. Teď už je ale jasno: Slávik se po boku Lucie Bílé a Leoše Mareše opravdu objeví!

„Call me the happy one! Pracovat s výjimečnými osobnostmi českého a slovenského showbyznysu a vidět z první řady nejvýraznější nové talenty z obou zemí je úžasné!“ komentuje Jaro Slávik svoji účast v show.

Složení poroty bude velmi zajímavé. Leoš Mareš si totiž poprvé vyzkouší jinou než moderátorskou roli: „Myslel jsem, že tahle nabídka nikdy nepřijde, a strašně si jí vážím. Vždycky jsem si tak trochu tajně přál být porotcem. Jsem nadšený, je to práce snů!“

Nejvíc se na Leoše Mareše těší Lucie Bílá. Zpěvačka je taky spokojená, že opět zasedne v porotě jako jediná žena mezi dva muže. „Bude to změna. Leoš je velký profík. Nevím ale, jaký je týmový hráč. Doufám, že na mě bude hodný. Já jsem totiž hrozný ,cíťa‘,“ říká Lucie Bílá.

V letošním ročníku soutěže půjde o hodně. Nejtalentovanější vítěz (nebo vítězka) totiž získá kromě peněžité výhry ještě neopakovatelnou šanci: vystoupit před nejpřísnějším porotcem všech dob a zakladatelem soutěže „talentů“, Simonem Cowellem!

Čtvrtou řadu celosvětově nejúspěšnější talentové show ČeskoSlovensko má talent bude zase moderovat oblíbená dvojice – Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch. Diváci televize Prima family a slovenské TV JOJ se na pořad můžou těšit už na podzim.

-red-


Přečtěte si také