TopStar

28. srpna 2018 12:01

Konec vrkání: Patnáctiletá Lucinka od Bohuše Matuše skončila na kapačkách!

Není to tak dávno, co muzikálová hvězda Bohuš Matuš (45) šokoval veřejnost svým otevřeným vztahem k patnáctileté Lucii. Ta nechyběla ani na muzikantových narozeninách. Teď ale dívka zkolabovala a skončila na kapačkách. Zároveň svůj pseudovztah se zpěváckou hvězdou ukončila.

‚‚Lucka to špatně snášela, ten zájem. Zhroutila se a tři dny byla na kapačkách. Bylo toho na ni hodně, do toho ta horka. Celé se to potřebuje teď uklidnit,‘‘ postěžoval si pro portál Extra.cz Bohuš Matuš. Zároveň zmínil, že mezi nimi k žádným intimnostem nedošlo. ‚‚Já s ní nic neměl. K ničemu nedošlo. Jen jsem ji pohladil třeba po hlavičce, o nic jiného fakt nejde. Já ji mám rád, ona se asi zamilovala,‘‘ dodal zhrzený zpěvák. Dokonce i rodiče Lucky se od něj odvrátili a novináři dle jeho slov celou kauzu překroutili. No, jak to tak vypadá, láska, kterou Matuš nazýval ryzím přátelstvím, definitivně skončila.

Ještě před nedávnem ale vypadalo všechno jinak. Jeho vztah s dívkou, která dostala čerstvě občanku byl zalitý sluncem a Bohuš si prý rozuměl i s jejími rodiči. ‚‚Lucinka je hrozně milá, dělá mi příjemnou společnost, rozveseluje mě. Jak je nevinná, tak je v tom pohoda. Nebudu lhát. Pomazlil jsem se s ní, nespím s ní. Pomazlení je pro mě pohlazení po vlasech, nic sexuálního. Je malá, na tyhle radůstky má čas,‘‘uvedl zpěvák pro deník Blesk.

Se ženami to zpěvák nikdy neměl jednoduché. Kvůli nešťastné lásce se chtěl v minulosti dokonce zabít rulíkem. Když mu bylo 18 let, šel si zkrátka tuto zlomocnou rostlinu natrhat do lesa a snědl trojnásobnou dávku. Zpěváka sice v nemocnici zachránili, ale definitivně přišel o vlasy.

A jak se s tak mladičkou dívkou muž v pokročilém věku poznal? Zpíval v Hybernii a Lucie k němu přišla se slovy, že je nejlepší a nejhezčí zpěvák všech dob. Kvůli velkému věkovému rozdílu se sice snažil odolávat, ovšem postupem času zjistil, že dívka má IQ 121 a je úžasný andílek. Velmi dobře si začal rozumět i s jejími rodiči a pozval je všechny na premiéru na Fantoma, který se vrací do GoJa Music Hall už 14. září.

Nic pobuřujícího zpěvák na vztahu nenacházel, protože Lucie prý vypadala o dost starší než ve skutečnosti je. Od veřejnosti ale sklidil pořádnou kritiku. Muž jeho postavení a věku by se měl chovat rozvážněji. Lucie byla zamilovaná po uši také, protože Matušovi popřála k narozeninám: ‚‚Hodně štěstí, zdraví, úspěchů a samozřejmě láááskyyy... A jestli mi ještě jednou řekneš, že jsi starý, tak uvidíš! Nezapomeň, že starý budeš až v 99ti, protože to už je hranice, do kdy si můžeš hrát s legem…,‘‘ napsala dívka a podepsala se jako Medvídek Frufru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také