TopStar

5. června 2013 16:40

Blanka Konrádová

Konečně! Krásná Laurinová si zahraje modelku

Herečka Sabina Laurinová (41) v poslední době trávila hodně času na Slovensku, kde natáčela nový sitcom. O dcery Valentýnku a Mayu se zatím starala celá rodina. A Sabina? Ta si při práci paradoxně odpočinula!

„Hraji bývalou modelku, která si vzala Slováka, fotbalistu. Jsme takové zajímavé česko-slovenské manželství. Partnerskou idylku nám ale naruší panovačná tchyně Jana Švandová,“ prozradila herečka. Sitcom s názvem Hlavně, že sa máme radi by se měl objevit i na českých obrazovkách.

S televizní tchyní Švandovou vycházela Sabina Laurinová mimo kameru báječně. „Skvěle jsme si rozuměly. Po natáčení jsme chodily na večeře a poznávaly Bratislavu. Na spoustu věcí máme stejný názor. Často jsme něco řekly naráz nebo jsme zareagovaly úplně stejně,“ prozradila. Natáčení byl pro herečku velký relax. „Většinu času totiž trávím s dětmi a v práci pak relaxuji,“ tvrdí Sabina Laurinová.

Ve volných chvílích Sabina ze Slovenska na dálku dirigovala hlídání dvou dcer, které momentálně vychovává sama. Valentýnku (10) má se zpěvákem Josefem Vojtkem, otcem Mayi (3) je stomatolog Karel Kameník. „O holky se starala celá rodina, babičky, otcové... Jeden tatínek byl sice pořád na koncertní šňůře, ale o to víc mi tentokrát pomohli rodiče plus jedna hlídací teta,“ říká Sabina Laurinová a dodává, že odloučení od dcer těžce nese. „Jsem na své děti hrozně fixovaná, a to už od doby, kdy se narodily.“

-dad-


Přečtěte si také