TopStar

17. srpna 2015 12:38

Lenka Zajícová

Konečně odtajněno! Jaká zahraniční celebrita zavítá na letošní finále Muže roku?

Dlouhé měsíce šlo o přísně střežené tajemství, teď se o něj s vámi konečně můžeme podělit! Pořadatel Muže roku 2015 David Novotný získal pro finále velmi vzácného hosta: dvojnici vévodkyně z Cambridge!

Dnes tato dvojnásobná matka (má děti ve věku 6 a 13 let) létá za prací po celém světě první třídou a je považovaná za dvojnici Kate číslo jedna. Paradoxní je, že samotná Heidi říká, že princové William nebo Harry se jí vůbec nelíbí a nikdy by s nimi nemohla nic mít. Prý jsou na ni moc vysocí. Pravidelně dostává žádosti o ruku, které přechází s úsměvem.

„Je nám velikou ctí, že nás Heidi Agan navštíví. Přiletí již ve čtvrtek 20. srpna, zúčastní se tiskové konference a také se setká s ‚Mužem světa‘ - Neilem Perezem, jenž se pyšní titulem Mister International. V pátek 21. 8. dvojnici Kate Middleton čeká cesta do Náchoda, kde navštíví i Královéhradeckou lékárnu, přijme ji starosta Jan Birke a bude mít také možnost navštívit náchodský zámek. Večer se zúčastní finálového večera Muže roku 2015. Noc samozřejmě stráví v prezidentském apartmá Hotelu Beránek,“ upřesnil program dvojnice Kate David Novotný.

Ten si nyní marně láme hlavu občerstvením. „Vyjádřila se v tom smyslu, že by v České republice ráda ochutnala nějakou místní specialitu, tak přemítám, zda bude lepší svíčková nebo krkonošské kyselo,“ dodal pořadatel, který zve všechny na již šestnáctý ročník Muže roku.Starostovi Náchoda dělá návštěva velkou radost. „Pro město je to opravdu čest, že se po královně Mary Reynolds v Náchodě objeví tato další vzácná návštěva. Vynasnažíme se, aby u nás byla vévodkyně spokojená a ráda na nás vzpomínala,“ uvedl Jan Birke. Prozradil, že pro vzácného hosta má připravený i dárek. Jaký, to ale neprozradil.

Heidi Agan

Přestože jde o dvojnici, Heidi Agan bude mít bezpečnost zajištěnou téměř stejnou, jako by šlo o originál. Mimořádná opatření začnou už v Praze, ochranka se ale od ženy, která si přiveze šaty totožné s těmi, které nosí opravdická Kate, nevzdálí na krok ani v Náchodě.„Na soutěžící se opravdu velmi těším. Bude to vlastně poprvé, kdy zasedám v porotě podobné pánské soutěže,“ vzkázala do Česka Heidi Agan.

Finalisté v čele s pořadatelem celé akce – Davidem Novotným


Přečtěte si také