TopStar

20. června 2018 08:21

Konečně šťastná Dáda? Se svým milým si chce pořídit dům v Římě!

Dáda Patrasová (62) si toho poslední dobou prožila mnoho a je tedy podivuhodné, jak dobře to ustála. Pomohlo jí v tom především její nejmilejší místo na planetě - Řím. A zdá se, že lásku k Itálii převtělila i do mužů, a našla si tak italského přítele Vita (48), se kterým už pořádnou dobu randí. Pro tentokrát si chtějí zamilované hrdličky pořídit dům. A kde? No přeci v Římě!

Dáda touží po domku v Itálii, konkrétně poblíž Fontány di Trevi. Řím je totiž jednou z nejoblíbenějších destinací zamilovaných a Patrasová se v současnosti cítí právě tak. Rozhodnutí přišlo právě v době, kdy nebyla herečka pozvána na oslavu 75. narozenin svého stále ještě oficiálního muže Felixe Slováčka. Zdá se tedy, že se s rozchodem již smířila, nabyla na klidu v duši, a konečně se může oddávat sobě a své lásce.

‚‚Nechci se k tomu nyní vyjadřovat,‘‘ nechala se sice Dáda slyšet pro média, i přesto je od anonymních zdrojů známo, že plán nejsou jen planá slova do větru. ‚‚Kalábrie, kde Vito žije a kde má svou cestovní kancelář, je krásná, ale podle mě se hodí spíše na dovolenou. Řím je monumentální, uchvacující, ráda se tam procházím,‘‘ prohlásila dříve, kdy byla ještě před médii sdílnější.

Za svým milým jezdí Dáda do Itálie velmi často a společně tak tráví spoustu romantických momentů i mimo její rodnou zemi. Před nějakou dobou se tak pochlubila na svém Instagramu fotkami z pláže, kde předvedla postavičku v dost odvážných plavkách. Někdejší sexsymbol si troufl na bílé bikiny, které u většiny žen poukáží na veškeré nedostatky. To však není případ Patrasové, ta se může pyšnit figurou a především odhodláním, které jí může závidět nejedna vrstevnice.


Přečtěte si také