TopStar

9. října 2017 13:16

Jiří Kubeš

Konečně – Zpěvačka Dasha bude mít nové album

Konečně – Zpěvačka Dasha bude mít nové album

Žádné swingové evergreeny s Big Bandem, ani muzikálové melodie nebo osvědčené coververze světových hitů. Dasha 27.října podle Vladana Drvoty ze Supraphonu své fanoušky mile překvapí. Album s názvem "Konečně" má být sestaveno z původních písní psaných přímo jí na tělo. „Pod vedením producenta Davida Solaře se podařilo sestavit repertoár, který jí umožňuje ukázat hlasové možnosti, znít současně a moderně," řekl Drvota.

Dasha měla na počátku své hudební kariéry dvě možnosti. Vydat se cestou, kdy by hned vydala album u nadnárodní nahrávací společnosti, a to s minimálním vlivem na to, jak bude album vypadat a tím se stát vlastně určitým produktem. Druhá varianta byla postupně se dopracovat ke svým představám. A právě touto cestou se zpěvačka vydala. Proto album vychází až letos.

„Je velmi obsazovanou a úspěšnou muzikálovou zpěvačkou, mimo jiné i držitelkou prestižní ceny Thálie. Vystupovala na mnoha významných českých a slovenských scénách, hostovala s největšími domácími hvězdami. Prioritně se ale necítí být muzikálovou zpěvačkou a je ráda, že nové album bude nejvýstižnějším vyjádřením toho, kde je po hudební stránce doma," dodal Drvota. Nám nezbývá teď nic jiného, než netrpělivě čekat a nechat se překvapit.

Autor: JK, ČTK

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka nové album

Přečtěte si také