TopStar

2. září 2018 11:50

Ilona Blašková

Konspirační teorie: Melania Trump má dvojnici!

Internetem se šíří konspirační teorie, že má první dáma Spojených států amerických Melanie Trump dvojnici! Falešnou Melanii prý usvědčila jiná barva vlasů, pěšinka, halenka i gesta. Posuďte sami!

Prezident Spojených států amerických Donald Trump je velkým milovníkem konspiračních teorií. Sám jich vymyslel hned několik. Například že očkování způsobuje autismus, že bývalý americký prezident Barack Obama je muslim narozený v Keni, nebo třeba že globální oteplování vymysleli v Číně, aby způsobili nekonkurenceschopnost amerického průmyslu. Koumák, co?

Teď se ale karty obrátily. Podle konspirátorů má žena nejmocnějšího muže Ameriky dvojnici. Ta měla přiletět s prezidentem Trumpem na letiště v Ohiu. Skutečná Melania ho však doprovázela z Washingtonu a byla i navštívit děti v nemocnici. Rozpoznat se prý dají podle nosu, rtů, vlasů ale i gest. Dvojnice má tmavší barvu a posunutou pěšinku. Pravá Melania jí totiž nosí uprostřed. Někteří lidé fotky a video více analyzovali a došli k závěru, že mají odlišné i držení těla a dokonce váhu. Ta z letiště má plnější obličej a je prý o devět kilo těžší! Zajímavá teorie, že?

Další chybu kterou falešná Melania udělala, je že si s lidmi, kteří ji na letišti v Ohiu vítali, potřásla rukou příliš rychle. To není pro první dámu typické! Rovněž nezmákla svůj outfit. Oblékla si bílý kostýmek s puntíkatou halenkou a sluneční brýle. „Chybí logo na brýlích, špatně je halenka a sako,“ napsal jeden z pozorných konspirátorů.

Není to však poprvé, co se o dvojnici začalo spekulovat. Lidem vyznávající tuto konspirační teorii loni v říjnu nahrál i samotný Donald Trump. Ten během projevu o následcích hurikánu v Portoriku pronesl: „Moje žena Melania, která je přímo tady.“ A kde jinde by měla být? Komentovali lidé na sociálních sítích.

Ještě předtím vznikla teorie, že se někdejší slovinská modelka prohodila se svou ochrankou. Čert aby se v tom vyznal!

Mnoho lidí si z toho však začalo dělat legraci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také