TopStar

24. července 2018 12:20

Kontroverzní zpěvák Jason Derulo přijede řádit do Prahy!

R&B zpěvák Jason Derulo (27) je známý svými výstřelky a společensky nekorektními činy. Teď míří do Prahy a to nejen kvůli vystoupení. Sexy muzikant si prý přijede pro ženu! Uvidíme, zda ho nějaká česká fanynka uhrane a stane se tak tou pravou, od které Jason už neuteče.

Jeho koncerty stojí opravdu za to a nejedna fanynka z jeho těla omdlívá. Ano, řeč je o rozverném zpěvákovi Jasonovi Derulo, který se co nevidět (konkrétně 25. října) představí v Praze. Na svých vystoupeních se muzikant rád odhaluje, oddává se nepřístojným tancům se svými tanečnicemi a sem tam si dopřeje i nějaké ty drogy.

Hudebník ale nepřijede jen kvůli koncertu. Už nějakou dobu se nechává slyšet, že hledá tu pravou. V současnosti je nezadaný a rád by se konečně usadil. V minulosti randil se zpěvačkou Jordin Sparks nebo herečkou Daphne Joy. Obě ty pravé ale s velkou pravděpodobností nebyly, jelikož je zpěvák vesele podváděl.

O zpěvákovi je také známo, že miluje bouřlivé večírky. Jeden takový se odehrál roku 2014 v Derulově tour busu. Dva muži byli po této párty obviněni ze znásilnění devatenáctileté dívky. Záhy byl ovšem případ uzavřen pro nedostatek důkazů. Derulo ale neměl s incidentem nic společného.

Sdílejte článek

Přečtěte si také