TopStar

16. března 2015 17:11

Lucie Průchová

Kosmetické vychytávky celebrit: Ovčí placenta, krev a ptačí exkrementy!

Známé osobnosti mají různé své zaručené metody, na které spoléhají, mají je vyzkoušené a nedají na ně dopustit. Spíše než jen spoléhat na drahý make-up se uchylují k extrémním postupům, jak si udržet věčné mládí.

V zájmu zachování mladistvého vzhledu si zpěvák skupiny One Direction, idol dívčích srdcí, Harry Styles dopřává ošetření obličeje ovčí placentou na klinice v Beverly Hills. Jedna procedura ho vyjdou na 13.000kč. Toto devadesáti minutové ošetření si užívá každých šest týdnů.

Hvězda reality show a manželka zpěváka Kanyeho Westa, Kim Kardashian vyzkoušela metodu omlazení pomocí vlastní krve. Tato metoda vypadá opravdu děsivě, ale podle odborníků z estetické a plastické medicíny je jednou z nejúčinějčích v boji proti vráskám. Pomocí jehel se vpraví vaše krev, zpět do obličeje. Zvyšuje se tím prý hladina kolagenu. Za tuto proceduru platí Kim 23.000kč.

Tuto omlazující metodu používá i herečka Anna Friel, brazilská supermodelka Gisele Bundchen a Kerry Katona z Atomic Kitten.

Další metodou, jak si udržet mladý a krásný obličej, je poněkud nechutně znící maska z ptačích hovínek, té dává přednost třeba Tom Cruise. Jsou to vlastně výkaly slavíka, které byly dovezeny z japonského ostrova Kjúšú, smíchané s rýžovými otrubami a vodou, tím vznikne maska, která se pak aplikuje na tvář.

Na doporučení Toma, se kterým se přátelí, se pro tento zákrok rozhodli i David a Victoria Beckham. Toto ošetření vyjde na zhruba 5.200kč.

Bar Refaeli odstoupila od použití tělesných tekutin a udržuje si svou záři supermodelky za pomoci tekutého zlata. Cena je přibližně 4800kč.

Herečka Mila Kunis se rozhodla bojovat s příznaky stárnutí pomocí drahokamů. Před každou důležitou společenskou událostí podstupuje peelingy z diamantů a rubínů. Její pleť je po tomto neinvazivním zákroku zbavena odumřelých buněk a póry se prý viditelně zmenší. Cena měsíční kúry je 120 000 Kč.

Gwyneth Paltrow se zbavuje nechtěných vrásek s přístrojem Thermage – Thermage CPT využívá radiofrekvenční tepelnou energii k zasažení kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco vnější vrstvy jsou účinně chlazeny k zajištění ochrany kůže. Zpevňuje, vypíná, ale i spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu. Cena je přibližně 45.000kč.

Sdílejte článek
Štítky Kanye West Tom Cruise Victoria Beckham One Direction placenta

Přečtěte si také