TopStar

24. ledna 2018 22:00

Kost a kůže? Bučková předvedla nezdravě vyhublé tělo

Modelka Eliška Bučková (28) zveřejnila na svém Instagramu fotografie, na kterých chtěla demonstrovat nově prodloužené vlasy. To se jí však nepodařilo a fanoušky zaujaly spíše její pohublé ruce a vystupující kosti. Mnozí začali spekulovat, zda zas nejde o anorexii.

‚‚Krásná žena s krásnou duší. Akorát mě vyděsilo, jak opět vypadá velmi slabé tělo, kosti. Bojím se, aby se nemoc nevrátila. Eliško, jste úžasná, jedinečná a krásná, proto prosím dbejte na své zdraví,“ zněl jeden z komentářů, který neměl s Eliščiným záměrem předvést prodloužené vlasy vůbec nic společného. A nebyl jediný. ‚‚Božínku, dělejte se sebou něco, je to nezdravé, máte ručičky jako pětiletá holčička, no a ty kosti? Promiňte, ale tohle není hezké, doufám, že to vidí osoby, které máte ráda a promluví vám do duše.“

Zkrátka a dobře, kritických komentářů sklidila atraktivní brunetka dost, nic si z toho však nedělala a zareagovala po svém: ‚‚No, tak se trošku uklidníme. O mých ramínkách a stavbě horní části těla jsme si povídali už minule. Tak klídek.“ Komentáře Elišku evidentně popudily, protože se objevují celkem často.

Aby toho nebylo málo, tak Eliška tvrdí, že její útlá horní část těla bude taková vždy, tuk se jí prý ukládá do boků a zadku. A právě tento výrok popudil její fanoušky o to více. ‚‚Eliško, proboha. Jak můžete říct, že se vám ukládá tuk do zadku a do boku? Věřte, že vy ani jedno nemáte,“ byl jeden z dalších komentářů.

Zkrátka a dobře, vyvolená jednoho ze synů skladatele Karla Vágnera si je vědoma svých dostatků i nedostatků a žádný komentář ani fanoušek ji z míry nevyvede.


Přečtěte si také