TopStar

13. února 2014 10:00

Dagmar Dandová

Koukněte, jak božsky vypadá Jana Švandová v 66 letech!

Herečka Jana Švandová se rozhodně nechystá do důchodu. Postavu má jako ve dvaceti, sexy střih platinových vlasů jí neuvěřitelně sluší, a navíc se vášnivě věnuje golfu. Právě se vrátila z dovolené v Africe, kde celé dny trávila na sluníčku na hřišti, takže vypadá dokonale odpočatě.

"Zbožňuji Jihoafrickou republiku. Hlavně Kapské město, kde jsem byla už vlastně jedenáckrát. Jezdím tam za golfem, protože to je takový můj sport, ale také tam mají výborné víno a nádhernou přírodou," zasnila se Švandová a po návratu z dovolené rozhodně nelenila.

Zašla si na přednášku, jak správně obchodovat na burze, a vypadá to, že se z ní na "stará kolena" možná ještě stane burzovní makléřka.

Na přednášce se celou dobu aktivně soustředila a pokládala dotazy ohledně financí: "Alespoň vím, do čeho jdu, a jak se k tomu správně postavit!" smála se, a než nám stačila říct víc, vrhla se na ni Michaela Ochotská, která přiletěla z Amsterodamu, kam doprovázela svého přítele Lukáše Rosola.

"Jéé, konečně vás vidím tváří v tvář," jásala blond moderátorka, která Švandové ihned složila kompliment, že je to její nejoblíbenější herečka.

Janě to evidentně zalichotilo: "S Michaelou se tak dobře povídá..." prohodila spokojeně a my jsme zvědaví, jak to dámam na burze bude "šlapat".

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také