TopStar

10. května 2017 13:41

vedran

Kovandová je po sedmi letech single, rozchod proběhl na gauči

TOP STAR 9.5.2017 - Lucie Kovandová rozchod

Od šestnácti měla jediného partnera, ale teď je vše jinak. Modelka a miss Lucie Kovandová (23) je po sedmi letech single. Místo plánování společného bydlení, svatby a rodiny přišel rozchod. 

Lucie Kovandová přiznala, že budoucnost vztahu rozsekli s partnerem Vítkem Juránkem na gauči. Zkrátka se podívali pravdě do očí a uvědomili si, že láska jaksi vyprchala.

"Poslední dobou to bylo asi spíš kamarádství než taková ta zamilovanost a láska. Prostě jsme si řekli, tak nějak na gauči když jsme si povídali, že to teďka není úplně ono a ani jeden není šťastnej," uvedla pro TOP STAR Kovandová.

A i když vše proběhlo v klidu, definitivní konec nebyl zrovna dvakrát příjemný. "Když jsem se stěhovala nebo brala si těch pár věcí k rodičům a přijela moje máma mi pomoct, tak to jsem myslela, že to moc nezvládnu popravdě. Bylo to takový strašně divný, nebylo to jednoduchý a samozřejmě když jsme se o tom bavili, tak jsem brečela," přiznala modelka. Před dvěma lety paparazzi Lucku načapali, jak si ji vede do bytu Jaromír Jágr. Podle modelky ale u hokejisty jen přespávala a s přítelem Vít kem krizi tehdy ustáli. Po rozchodu ale na zimním stadionu tráví hodně času. Znamená to snad, že už si brousí zuby na sportovce?

"To je takový klišé modelka - sportovec. Já nevím vůbec co se naskytne, takže já teď nebudu vůbec říkat, jestli bych chtěla sportovce," dodala s tím, že místo chlapů mají teď prý přednost kamarádky. "Kamarádky věčně tráví čas se mnou abych byla co nejmíň sama, protože jsem jim říkala, že to je pro mě asi takový to nejhorší, ten pocit samoty. Není to úplně nejlehčí nebo nejkrásnější období, který teď zažívám, ale zase se učím žít sama se sebou, učím se poznávat samu sebe," uzavřela Lucie Kovandová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také