TopStar

25. července 2013 17:00

Dagmar Dandová

Krajka až z Dubaje. Mrkněte, v čem se bude vdávat Veronika Nová

Herečka Veronika Nová (27) chystá svatbu s režisérem Biserem A. Arichtevem a za družičky jí půjdou kamarádky Nikol Štíbrová a Martina Pártlová. Zajímá vás, co bude mít na sobě?

„Moje přání bylo, aby šaty působily starodávně, tak trochu jakoby omšele, a současně čistým a éterickým dojmem, jak tomu bývá u empírových šatů,“ prozradila Nová, jejímž šatům bude dominovat krajka z Dubaje. Vlečku herečka nechce a místo toho si nechá prodloužit zadní díl šatů.

„Moje šaty nejsou klasické princeznovské, a to jsem chtěla. Dříve se mi ty velké nadýchané sukně nebo dlouhé vlečky líbily, ale doba a můj vkus se naštěstí mění. Těším se, až je budu mít na sobě. Už proběhlo pár zkoušek šatů a cítím se v nich moc dobře, což je nejdůležitější. Líbí se mi, že jsou trochu jiné a zkombinované z toho, co mě nadchlo, když jsem si procházela katalogy svatebních šatů,“ uvedla herečka, která se původně měla vdávat za herce a zpěváka Michala Kavalčíka alias Rudu z Ostravy, ale nakonec se nečekaně rozešli.

Vzápětí Nová poznala exotického režiséra Bisera, který ji po půl roce požádal o ruku na dovolené v Thajsku. Herečka se přiznala, že by se ráda stala matkou, tak uvidíme, jestli už náhodou miminko není na cestě, když je se svatbou takový spěch.

-dad-


Přečtěte si také