TopStar

4. září 2018 11:30

Ilona Blašková

Král latino-popu Ricky Martin bude v Praze!

Už za 6 dní dorazí do Prahy král latino-popu Ricky Martin! Ten si pro všechny fanoušky přivezl žhavou show. Navíc náš Top Star si pro ty nejšťastnější z vás připravil soutěž o 4 lístky na tento jedinečný koncert!

Když Ricky Martin vypustil do světa singl Maria, psal se rok 1999 a v ten moment mu u nohou ležel celý svět. Portorikánský hřebec, jak mu světová media přezdívala, sypal jeden hit za druhým a jeho alba šla doslova na dračku. Prodal jich celkem přes 85 milionů!

V současné době Ricky Martin popírá všechny zákonitosti genetiky - s nadsázkou řečeno. Takhle vypadá dnes, a i když se v roce 2010 přiznal k náklonosti ke stejnému pohlaví, na jeho slávě mu to nijak neubralo. Jako hrdý otec devítiletých dvojčat je zakladatelem nadace Ricky Martina. Má za sebou několik hereckých rolí a dokonce je zkušený dabér. Ricky Martin je prostě multitalent.

Už za 6 dní, tedy 9. září dorazí do Prahy, do které přiveze svou show, která jak sám on přiznal, bude strhujícím zážitkem! Zazní všechny jeho hity a jeho tanečníci se postarají o to, aby na vás nezůstala nit suchá.

A Top Star si k této příležitosti pro vás připravil soutěž o 4 lístky! Stačí, když navštívíte naše facebookové stránky a správně odpovíte na otázku. Také pro vás připravujeme rozhovor! Takže je zcela jasné, že na koncertu nebudeme chybět. A teď už rychle na Facebook, ať se na té parádě potkáme!

Sdílejte článek
Štítky koncerty soutěž Ricky Martin

Přečtěte si také