TopStar

26. listopadu 2015 17:32

Michal Chalupa

Královna zuří: Ožralý a nahý Harry dováděl se čtyřmi modelínami v Buckinghamském paláci!

Už to trvalo příliš dlouho, co princ Harry neudělal nějaký ten průšvih. A když už, tak ne takový, jako v Las Vegas 2012, kdy si nahý užíval s přítelkyněmi a při nasávání a sexu ho nafotili paparazzi. A konečně se urodilo! Babička Alžběta z toho ovšem příliš radost nemá…

Nejmenovaný a dnes již bývalý bodyguard se rozpovídal pro OK! magazín a prozradil velmi pikantní tajemství zpoza zdí královského paláce. Princ Harry měl uspořádat soukromou party ještě spolu s dalšími čtyřmi modelkami, které ho následovaly přímo do sídla britských panovníků. Společnost se prý mocně nalévala šampaňským a následně se našrot zpitá pětice proháněla chodbami a sály paláce. Nikdo ze zúčastněných ovšem nebyl oblečen.

Samozřejmě si prostopášník Harry nemohl myslet, že takové pozdvižení unikne vždy dokonale informované královně Alžbětě. Ta tentokrát byla na vnuka pořádně naštvaná. Už dlouho prince tlačí do sňatku i proto, aby zanechal staromládeneckého života, jinak dopadne jako jeho otec Charles. A je pravda, že Harry bumbá se slečnami moc rád. Kdypak se asi usadí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také