TopStar

25. října 2015 17:02

Michal Chalupa

Královská dieta vévodkyně Kate: Víme, jak získat její dokonalou postavu!

Kate konečně prozradila, jak se jí daří udržovat štíhlou linii. Od seznámení s princem Williamem prošla velkou proměnou a po dvou dětech dnes vypadá lépe než na začátku jejich vztahu. A my nyní známe tipy a triky, které vévodkyni s její váhou pomáhají.

Dukanova dieta, to je základ všeho. Platí za jednu z nejúčinnějších diet vůbec a mezi osobnostmi je velmi oblíbená. Má celkem 4 fáze, které se musí přesně dodržet, jinak není úspěch stoprocentní. Nejdůležitější složkou je naprostý zákaz sacharidů a naopak přijímání velkého množství bílkovin. Musí se pít minimálně 1,5 litru tekutin denně a doporučuje se i pití během jídla.

4 fáze diety:

Útočná fázeRovnoměrná ztrátaUpevňující fázeDefinitivní stabilizace

Jednotlivé části mají přesně určený počet dnů a k tomu seznam potravin, které během ní člověk může a nesmí jíst. Jejich množství a kombinace je na vás. Autor diety doporučuje jíst ostrá jídla, jelikož samotné potraviny jsou většinou chuťově nevýrazné. Pro dietu je ovšem důležitá konzumací ovesných otrub, jejich přesné množství je rovněž u každé fáze jiné. Zdroj z okolí vévodkyně navíc prozradil, že jejím vylepšovákem jsou smoothies nápoje, díky kterým shazuje další kila navíc, získává dostatek vitamínů a živin pro krásné vlasy, nehty a pleť. Navíc je prý na jejich chuti doslova závislá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také