TopStar

23. dubna 2018 10:48

Královská rodina o jednoho bohatší: Pippa Middleton čeká děťátko

Mladší sestra vévodkyně z Cambridge Pippa Middleton (34) čeká prvního potomka. O radostné události informoval britský list The Sun a zároveň zveřejnil, že k porodu by mělo dojít v říjnu. Starší Kate teď může alespoň Pippě předávat cenné zkušenosti.

Pippa se loni v květnu provdala za finančníka Jamese Matthewse a právě se svým mužem se o radostnou novinu podělila jako s prvním. ‚‚Je na vrcholu štěstí,‘‘ nechávají se slyšet anonymní zdroje z Pippina okolí. Její starší sestra Kate Middleton je ale také v očekávání a mělo by přijít co by dup. A právě své sestře, vévodkyni z Cambridge se se Pippa svěřila s osudovou zprávou jako druhé. No, dívky si teď mohou předávat zkušenosti a rady.

Pippa a James se vzali 20. května loňského roku. Ačkoli nebyla její svatba natolik pompezní jako obřad její sestry Kate, Pippa pozadu nezůstala. O tom svědčila už jen krajková róba z dílny návrháře Gillese Deacona, kterou dívka zvolila za svou svatební. Šaty s krátkými rukávy a stojáčkem kolem krku vyšly v přepočtu na 1,2 milionu korun. K obřadní síni přijeli snoubenci Jaguarem z roku 1951 a k oltáři dceru odvedl dívčin otec Michael Middleton.

Nejde ovšem pouze o porody v královské rodině. Již ve velmi brzké době dojde ke svatebnímu obřadu prince Harryho a jeho milé Meghan Markle. Je zřejmé, že půjde o svatbu roku a jednu z nejméně tradičních svateb za historii královských ceremonií vůbec. O netradičnosti hovoří už jen fakt, že nevěsta bude mít na hostině vlastní proslov. Obvykle by měl mít proslov otec nevěsty, ovšem ten je prý velký introvert a slova se tak ujme bývalá herečka a zarytá feministka, pro kterou to jistě problém nebude.

Sdílejte článek

Přečtěte si také