TopStar

20. září 2018 08:00

Královské manýry: Bratranec prince Charlese opustil těhotnou manželku

Ashley Hicks (55) je známý proutník a princ Charles (69) se snaží s ním kontakt moc neudržovat. Teď opustil záletný bratránek svou těhotnou manželku kvůli nové milence. A aby toho nebylo málo, nová láska je nejlepší kamarádkou jeho ženy. Nebo lépe řečeno byla...

Bratranec prince Charlese, pětapadesátiletý Ashley Hicks opustil svou těhotnou manželku kvůli milence. Tvrdí se, že s Martinou Mondadori Sartogo začal chodit v červnu letošního roku. Ke vzplanutí jejich lásky došlo při jeho cestě do Janova. Hicks zahýbal ženě v době, kdy se chystala k porodu nového člena královské rodiny. Jejich rodinní přátelé tvrdí, že sám Ashley se v srpnu k nevěrám přiznal.

‚‚Kata by na to nikdy nepřišla, kdyby se sám nepřiznal,‘‘ zmínil anonymní zdroj. Svatebnímu obřadu Katy a uznávaného designera se přezdívá ‚‚první svatba Instagramu‘‘. Dvojice se totiž poznala skrze tuto sociální síť a celou ceremonii vysílala živě.

Právě po otevřeném přiznání se jeho žena Kata de Solis rozhodla žít odděleně, odstěhovala se a najala si rozvodového právníka. Hicks žádné provinění ale necítí: ‚‚Myslíte si o mně, že jsem monstrum. Vždyť jsem opustil nebohou těhotnou ženu, abych mohl být se svou nejmilejší Martinou. No bože,‘‘ zněla jeho reakce k veřejnosti.

Místní média tvrdí, že Ashley opustil ženu kvůli šestatřicetileté žurnalistce a nejlepší kamarádce Katy. Martina vychovává se svým mužem tři děti a tvoří s ním svazek už 12 let. I přesto se Hicks plánuje zjevit na veřejnosti po jejím boku v co nejbližší době. Samozřejmě jako oficiální pár. Tak tomu se říkají královské manýry.

Sdílejte článek
Štítky nevěra nejlepší kamarádka

Přečtěte si také