TopStar

4. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Krampol lituje vyplavenou Bartošovou!

Herec Jiří Krampol (74) sice chodí pravidelně do posilovny, ale tenisovou formu nějak ne a ne nahodit. Proto se rozhodl odjet na jih – trénovat!

„Fyzičku mám, v posilovně jsem sice zhruba pětkrát týdně. Tenis mi ale nejde. Abych byl upřímný, hrál jsem docela blbě,“ přiznal Krampol na celodenním turnaji VIP Tenis Cup. „V zimě jsem moc netrénoval, takže formu mám bídnou a navíc se netrefím do míčku.“

Moderátor show Nikdo není dokonalý se rozhodl naordinovat si pořádný trénink na jihu Evropy. „Jedenáctého odlétáme do Řecka. Jede nás asi dvacet, tak už se těším, jak to v partě rozjedeme. Denně budu na pláži pinkat do míčku," těší se Jiří Krampol. „Jen Hanka si asi pobyt moc neužije. V zimě na náledí uklouzla a zlomila si nohu v koleni. Noha se jí špatně hojí, tak se bude chudák jen někde plížit po břehu mezi škeblemi,“ politoval svou ženu známý moderátor.

Jíří Krampol už se nemůže dočkat, až bude v teple, pryč ze zaplavených Čech. Po turnaji napjatě sledoval povodňové zpravodajství, nejvíc ho zasáhla zpráva o vyplavení domu Ivety Bartošové v Uhříněvsi. „Ta holka má prostě celoživotní smůlu,“ říká.

-dad-


Přečtěte si také