TopStar

13. srpna 2013 16:50

Dagmar Dandová

Krampol nebyl dokonalý, jeho pořad končí

Moderátor Jiří Krampol (75) po patnácti letech končí na Primě s pořadem Nikdo není dokonalý. Přijde tak o slušnou sumu z rodinného rozpočtu a tím pádem ani jeho manželka Hanka nebude mít tolik na rozhazování.

Takže se například nabízí otázka: Dopřeje Hanka svému pejsánkovi i nadále kosmetiku? Pravidelně mu totiž nechávala nalakovat nehty a nyní je jeho manikúra v ohrožení. Na Jiřím Krampolovi je vidět, že se s pořadem loučí jen nerad:

„Je mi to líto, že Nikdo není dokonalý končí, ale doufám, že na něj třeba ještě někdy v budoucnu navážeme. Ale zase je lepší, když diváci řeknou, to je škoda, že už to nebudou vysílat, než aby řekli, jděte s tím Krampolem už konečně do háje. Říká se, že v nejlepším se má skončit a my sledovanost měli dobrou,“ řekl moderátor, který čeká na nějakou zajímavou filmovou roli, protože natáčení plánovaného snímku Kameňákov se prozatím odkládá.

„Chápu, že se televize Prima snaží omladit diváckou základnu. Mně už bude skoro sto let, takže uvolním místo někomu mladšímu,“ dodal moderátor, který se chystá relaxovat v Čechách a zlepšit se v tenise.

„Rád vzpomínám na natáčení. Nejlepší byl asi díl se Štefanem Margitou a Evou Urbanovou, vždyť koho by napadlo, že operní pěvci budou vtipní. A byli pořádně,“ uvedl Krampol.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také