TopStar

4. června 2013 16:40

Dagmar Dandová

Krasavci si nahonili svaly, teď trénují mozek!

V Čechách je tolik hezkých kluků, že Slováci prostě nemají šanci. V letošním ročníku soutěže Muž roku se proto bude tentokrát volit jen nejhezčí Čech. Přípravy na finále jsou v plném proudu, krasavci si udržují nejen tělo, ale trénují i hlavu. Na konci soustředění je totiž čekají testy!

O titul největšího krasavce je čím dál větší zájem. „Přihlásilo se 770 pánů, první tři vítězové poletí na mezinárodní soutěže Mr. International, Mr. Universe a Manhunt International,“ říká organizátor soutěže David Novotný.

Letošní finalisty si moc pochvaluje. „Jsou úžasní, většina z nich má krásně vytvarované tělo. Hlavním kritériem pro postup do finále ale nebyla jen fyzická krása, ale také inteligence, charisma a jazykové schopnosti,“ uvedl Novotný, který i letos věnuje část peněz z akce na charitativní účely.

Dvanáct adeptů na titul Muž roku teď piluje hlavně angličtinu. Na soustředění koncem července je totiž čekají testy. Učí se také chodit po mole a připravují volnou disciplínu. „Nejvíc se mi líbí, když kluci zpívají,“ říká David Novotný.

O nejhezčím českém muži se rozhodne 23. srpna. Finálový večer budou moderovat Lukáš Hejlík, Monika Marešová a Eva Decastelo. Na slavnostní vyhlášení přiletí i nejkrásnější muž planety, Ali Hammoud z Libanonu.

Češi slaví na světových soutěžích krásy úspěchy. Muž roku 2011 Martin Gardavský se na Mister International stal druhým nejkrásnějším mužem, vítěz soutěže Mr. Czech Republic Josef Karas zase získal druhé místo na soutěži Mr. World 2012.

-dad-


Přečtěte si také